Kontakta oss på Småländska Städ

Hör av dig till oss om du vill ha kostnadsförslag och offert på ett uppdrag eller om du söker arbete.
Använd gärna kontaktformuläret.

Småländska Städ AB

Thulevägen 2

561 32 Huskvarna

Växel: 036-44 00 500

Mail: info@smalandskastad.se

Vi på Småländska Städ

Kontaktformulär




Ditt meddelande har skickats
Ett fel uppstod, meddelandet skickades inte.

Eva Qvarnström

Operativ Chef och delägare

Direkttelefon: 036-44 00 501

eva@smalandskastad.se

Caroline Karlsson

Arbetsledare

Direkttelefon: 036-44 00 504

caroline@smalandskastad.se

Ulf Gidhammar

VD och ägare

Direkttelefon: 036-44 00 502

ulf@smalandskastad.se

Larry Jönsson

Arbetsledare

Direkttelefon: 036-44 00 503

larry@smalandskastad.se

Malin Jacobsen

Administration och ekonomi

Direkttelefon: 036-44 00 507

malin@smalandskastad.se

Christian Blick

Arbetsledare

Direkttelefon: 036-44 00 506

christian@smalandskastad.se

Lena Phung

Administration och ekonomi

Direkttelefon: 036-44 00 508

lena@smalandskastad.se